Na podlagi razpisa za pridobitev soglasja za izvajanje dodatnega strokovnega izobraževanja pooblaščenih revizorjev je Agencija za javni nadzor nad revidiranjem, dne 18. 12. 2024, podelila soglasje osmim izobraževalnim institucijam, katerih izobraževanja bodo v letu 2025 uvrščena na seznam dodatnega strokovnega izobraževanja za pooblaščene revizorje z oznako B.

Izobraževalne institucije, ki so pridobile soglasje Agencije so:  Slovenski inštitut za revizijo, Združenje nadzornikov Slovenije, Združenje notranjih revizorjev IIA – Slovenski inštitut, Planet GV d.o.o., Zbornica davčnih svetovalcev Slovenije, Nebra d.o.o., Inštitut za računovodstvo ter Zveza računovodij, finančnikov in revizorjev Slovenije.

Skladno s prvim odstavkom 9. člena Pravilnika o stalnem dodatnem strokovnem izobraževanju pooblaščenih revizorjev Agencija na svoji spletni strani (https://www.anr.si/izobrazevanje/dodatno-izobrazevanje/oznaka-b/) objavi seznam dodatnih izobraževanj, ki se posodablja skladno s prejetimi obvestili izobraževalnih institucij, ki jih morajo posredovati najmanj 15 dni pred izvedbo.

Scroll to Top
Scroll to Top